tel: 508 287 613
wyślij e-mail

NASZA OFERTA

BRAMY
Produkty Hörmann są konstruowane i produkowane w wysoko wyspecjalizowanych zakładach. Dopracowane w szczegółach nowoczesne rozwiązania bram i napędów. Próby wytrzymałościowe przeprowadzane w realnych warunkach są gwarancją zaawansowanych technologicznie produktów seryjnych w najwyższej jakości Hörmann...
Poznań • Szamotuły • Tarnowo Podgórne
OGRODZENIA
Wykonujemy kompleksowe wykonawstwo ogrodzeń, konstrukcji nośnych bram skrzydłowych oraz przesuwnych do wypełnienia sztachetami, bram skrzydłowych i przesuwnych z elementów kutych, a także bram przesuwnych przemysłowych. Zapewniamy towar wysokiej jakości odporny na działanie czynników zewnętrznych. Wszystkie elementy są cynkowane galwanicznie i malowane proszkowo wg indywidualnych potrzeb naszych klientów. Podążając za najnowszymi trendami oferujemy oryginalne gotowe projekty oraz tworzymy nowe wspólnie z naszymi klientami...
Pniewy • Nowy Tomyśl •
NAPĘDY
Bez serca organizm nie ma prawa żyć. Bez dobrej automatyki brama nie ma prawa funkcjonować. Serce - siłownik jest swoistym centrum dowodzenia, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. Automatyka dla domu Nice, łatwa w instalacji i użytkowaniu, pomoże zautomatyzować bramę wjazdową, bramę garażową, rolety, markizy, bez potrzeby projektowania kosztownych instalacji...
Oborniki • Poznań
OKNA I DRZWI
OKNA oszczędzają Twoje pieniądze! Zobacz jak obliczyć zysk z wymiany starych okien na nowe okna VEKA Alphaline. Jak szybko zwrócą się pieniądze zainwestowane w wymianę starych, zużytych okien na nowoczesne okna wykonane w najnowszym systemie VEKA Alphaline? Ile zaoszczędzimy na obniżeniu opłat za energię przez wiele lat eksploatacji nowych okien?. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także szeroką ofertę drzwi, a wszystko to znajdziecie Państwo w naszym dziale okna i drzwi...
Wielkopolska • Poznań •FIRMA

BRAMY NAPĘDY OGRODZENIA OKNA i DRZWI

Firma KATMAR działa na terenie Wielkopolski i specjalizuje się w sprzedaży bram garażowych, wjazdowych i automatyki oraz kompleksowym wykonawstwie ogrodzeń. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu różnego rodzaju bram i napędów. Jako Dealer firmy HORMANN stawiamy nacisk przede wszystkim na zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości usług oraz sprawnej i terminowej realizacji zleceń, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Proponowane przez naszą firmę okna bramy oraz automatyka to produkty czołowych światowych producentów. Nasze usługi prowadzimy na terenie Wrocławia, Poznania i ich okolic: Szamotuły, Oborniki, Pniewy, Nowy Tomyśl. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

BRAMY i NAPĘDY

Oferowane przez nas bramy firmy HORMANN to jakość i bezpieczeństwo, ciekawy design i komfort poparty wieloletnią tradycję tego niemieckiego lidera. Szeroki wybór bram uchylnych, segmentowych i rolowanych zapewnia dowolność aranżacji, a zastosowanie różnych typów prowadzeń pozwoli na dopasowanie do każdego pomieszczenia. Proponujemy różne grubości paneli oraz atrakcyjne rodzaje powierzchni odporne na działanie czynników atmosferycznych przy szerokiej gamie kolorystycznej oraz dużym wyborze przetłoczeń.


BRAMY PRZEMYSŁOWE
BRAMY ROLOWANE
Czas oczekiwania na realizacje zamówienia bramy wynosi 4-6 tygodni. Po wypełnieniu zapytania nasz przedstawiciel umówi się z Państwem w celu dokonania pomiaru i omówienia szczegółów. Podpisanie umowy może nastąpić w naszym biurze jak również na miejscu realizacji. Wówczas też pobierana jest zaliczka w wysokości 20% wartości zamówienia.
ZAPYTANIE KATMAR
BRAMA
OCIEPLENIE
KOLOR
PRZETŁOCZENIE
NAPĘD
MIEJSCE MONTAŻU
DODATKOWY
OPIS
E-mail
Telefon

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem ogrodzeń, konstrukcji nośnych bram skrzydłowych oraz przesuwnych do wypełnienia sztachetami, bram skrzydłowych i przesuwnych z elementów kutych, a także bram przesuwnych przemysłowych. Zapewniamy towar wysokiej jakości odporny na działanie czynników zewnętrznych. Wszystkie elementy są cynkowane galwanicznie i malowane proszkowo wg indywidualnych potrzeb naszych klientów. Podążając za najnowszymi trendami oferujemy oryginalne gotowe projekty oraz tworzymy nowe wspólnie z naszymi klientami.
OGRODZENIA KUTE
Proponowane przez naszą firmę napędy to produkty czołowych światowych producentów. Dzięki temu zapewniają one komfort i bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Wyróżnia je niezawodność i nowoczesne wzornictwo. Z kolei duża dostępność i kompletna oferta automatyki domowej i przemysłowej sprawia, że oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów będą spełnione.

OKNA I DRZWI

OKNA oszczędzają Twoje pieniądze! Zobacz jak obliczyć zysk z wymiany starych okien na nowe okna VEKA Alphaline.
Jak szybko zwrócą się pieniądze zainwestowane w wymianę starych, zużytych okien na nowoczesne okna wykonane w najnowszym systemie VEKA Alphaline?
Ile zaoszczędzimy na obniżeniu opłat za energię przez wiele lat eksploatacji nowych okien?
Jakie inne korzyści odniesiemy z inwestycji ? Co trzeba wziąć pod uwagę, aby obliczyć zysk z takiej operacji ?
To są pytania, które zadaje sobie niemal każdy, patrząc na swoje stare okna z jednej strony, a na rosnące rachunki za energię z drugiej.

Chcemy pomóc w rozwikłaniu tych dylematów, przedstawiając poniżej przykład kalkulacji takiej wymiany okien. Może on - po podstawieniu odpowiednich danych wyjściowych - posłużyć jako wzór do samodzielnych obliczeń.System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKASLIDE NOWOŚĆ

1. Spełnia najwyższe wymagania pod względem wzornictwa, sposobów otwierania, możliwości zabudowy i komfortu obsługi.

2. W 100% kompatybilny z wszystkimi popularnymi rodzajami okuć oraz z wszystkimi systemami profili okiennych VEKA. Otwiera możliwość utworzenia z kompletu okien i drzwi danego obiektu spójnej całości oraz nadania fasadzie budynku harmonijnego wyglądu.

3. Sięga od strony technicznej ku nowym horyzontom, zarówno pod względem stabilności profili, długookresowej wytrzymałości i bezpieczeństwa, jak również, a może przede wszystkim, oszczędności energii, gdzie dzięki innowacyjnej technologii osiąga niespotykane dotąd wyniki.

4. Skrzydło 5-komorowe z głębokością zabudowy 100 x 70 mm. Odrzwia 7-komorowe z głębokością zabudowy 50 x 170 mm.

5. Standardowy współczynnik przenikania ciepła Uw = 1,3 W/m2K (przy Ug = 1,1 W/m2K).


6. Możliwość zastosowania oszklenia do 42 mm grubości, co przy jednoczesnym użyciu szkła izolacyjnego pozwala osiągnąć wartości współczynnika Uw na poziomie 0,8 W/m2K (przy Ug = 0,4 W/m2K).

7. Duotermicznie rozdzielony próg ze zintegrowanym klinem termicznym daje maksymalną efektywność energetyczną. Jednocześnie nie stwarza bariery komunikacyjnej dzięki niskiej wysokości zabudowy (50 mm).

8. Symetryczne odrzwia zwrotne z termicznie rozdzielonym i dodatkowo izolowanym wzmocnieniem.

9. Odrzwia boczne bez dodatkowych profili, natomiast z gładkimi, pozbawionymi łączeń, łatwymi do utrzymania w czystości powierzchniami o eleganckim wyglądzie.

10. Okalające skrzydło, ukryte uszczelki.

11. Pewne uszczelnienie i jednolity wygląd w efekcie dobranych kolorystycznie uszczelek.

12. Całkowity podział termiczny również w wersji antywłamaniowej.

13. Prowadnica aluminiowa z wykończeniem teflonowym w celu osiągnięcia precyzyjnego i lekkiego ruchu skrzydła przesuwnego.

14. Możliwość opcjonalnego zamówienia aluminiowej nasadki miseczkowej w celu uzyskania różnorodnych, indywidualnych wariantów wzorniczych.

System okienny VEKA Alphaline 90

1. System o głębokości zabudowy 90 mm i 6-komorowej geometrii.

2. Możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 do 50 mm.

3. Doskonałe parametry izolacyjności cieplnej już przy zastosowaniu oszklenia 24 mm.

4 Współczynnik przenikania ciepła Uw osiągający nawet do 0,9 W/m2K przy zastosowaniu potrójnego oszklenia i klina docieplającego wypełniającego komorę.

5. Grubość ścianek profila spełniająca najwyższe standardy RAL - "Klasa A" (PN-EN 12608).

6. Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową zapewniający doskonałą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Szare uszczelki mocowane fabrycznie w trakcie procesu ekstruzji, możliwe do łączenia ze sobą poprzez zgrzewanie.

7. Wzmocnienia stalowe znane z profili 70-milimetrowych, zapewniające stabilność statyczną i długookresową funkcjonalność.

8. Zgrabne wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach nawiązujące do profili Softline. Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy na poziomie 118 mm zapewniająca większą powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza.

9. Pewny montaż okuć w skrzydle i ramie poprzez kilka ścianek profila.

10. Możliwe dodatkowe mocowanie nośnych elementów okuć we wzmocnieniu stalowym.

11. Zastosowanie takiej samej liczby okuć, jak w systemach 70-milimetrowych.

12. Dostępność szerokiej palety kompatybilnych elementów łącznych i uzupełniających z 70-milimetrowych systemów profili VEKA.

Systemy okienne VEKA Perfectline AD

Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo-cynkowych. Nie zawierają zatem stabilizatorów ołowiowych.

1. 5-komorowy system o głębokości zabudowy (szerokości ramy) wynoszącej 70 mm zapewniający ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie: Przy zastosowaniu szyby standardowej (Us=1,0 lub 1,1 W/m2K) uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła U=1,2 do 1,3 W/m2K. Przy zastosowaniu oszklenia o jeszcze niższym współczynniku przenikania termicznego, możliwe jest nawet osiągnięcie U<1,0 W/m2K. (Obliczenia przeprowadzone zgodnie z normą DIN-EN 10077, wartości "U" odnoszą się do okien o wym. 1230 x 1480 mm, czyli o powierzchni 1,82 m2).

2. Możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 14 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili.

3. Grubość ścianek zewnętrznych profila ≥ 2,8 mm, czyli parametry spełniające najwyższe standardy RAL - "Klasa A" (PN-EN 3.12608).

4. Układ dwóch uszczelek zewnętrznych zapewniający bardzo dobrą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Powierzchnie uszczelek ukierunkowane ze spadkiem 15 stopni (identycznie jak profile) - umożliwiają znakomite odprowadzanie wody i zanieczyszczeń.

5. Sprawdzone wzmocnienia stalowe zapewniające doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie znajduje się komora przeznaczona na wzmocnienie stalowe zamknięte, natomiast w skrzydle - na wzmocnienie otwarte podwójnie sfalowane (rozwiązanie wyjątkowe w technice okiennej). Możliwość budowy skrzydeł o szerokości do 1500 mm bez dodatkowych zabezpieczeń.

6. Wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach. Stonowany, neutralny wygląd i kontury zewnętrzne pasują praktycznie do każdej elewacji. Profile nadają się do gięcia łuków. Możliwość zastosowania jednego z trzech rodzajów szprosów: wewnętrznych, zewnętrznych naklejanych lub dzielących konstrukcję okna.

7. Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy wynosząca tylko 118 mm zapewnia większa powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza.

8. Pewny montaż okuć w skrzydle i ramie przez kilka ścianek profila, w tym okuć antywłamaniowych.

9. W ramie możliwe dodatkowe mocowanie okuć oraz montaż nośnych elementów do posiadającego przekrój zamknięty wzmocnienia stalowego.

10. Gładkie, łatwe w pielęgnacji i niewymagające konserwacji powierzchnie profili wykonanych z wysokogatunkowego PVC - materiału podlegającego 100% recyklingowi.

11.13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje solidne zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna.

12. Pewne osadzenie szyby w profilu na głębokość 24 mm ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej oraz powoduje, że okno trudniej sforsować niepożądanym gościom.

13. Uszczelki w kolorze "popielaty" lub "karmel" dopasowane do wykończenia profili - podnoszą estetykę okien.

14. Przy zastosowaniu odpowiedniego oszklenia system umożliwia spełnienie warunków dla 6 klasy izolacji akustycznej, czyli stłumienie hałasu dochodzącego do 50 dB (np. droga szybkiego ruchu z natężeniem do 5000 pojazdów/godz

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę na drzwi:
    - przeciwpożarowe - wejściowe - boczne do garaży (również na wzór bramy garażowej) - antywłamaniowe Ciekawe wzornictwo oraz kolorystyka przy zachowaniu odpowiednich właściwości izolacyjnych i zapewnieniu bezpieczeństwa, gwarantują najwyższą jakość i satysfakcję.


ZAPYTAJ O PROMOCJE


ZAPYTAJ O PRODUKTY Z NASZEJ PROMOCJI
Zaznacz wybrane produkty nasz montażysta skontaktuje się z Państwem
wybierz promocje


Imię i Nazwisko *
Adres montażu *
Telefon *
E-mail *

POLECAMY

Praca od zaraz